اینجا یک ایستگاه  پرستاری است و تيم ما  اماده پاسخ گویی به تمام سوالات شما هستند  .

شما میتوانید با  تماس تلفنی يا شبكه هاي اجتماعي  تمام سوالات پرستاری و سلامت خود را مطرح نمایید .

 

 

خدمات پرستار

خدمات پرستاری

گروهی از پرستاران مجرب و دوه دیده جهت پرستای از بیماران منزل و بستری در بخش های عادی بیمارستان

پرستار کسی هست که دارای حداقل تحصیلات لیسانس در رشته پرستای بوده و با توجه به گزراندن دوره های تئوری و بالینی مراقبت و پرستاری از بیمار را بر عهده میگیرد . یک پرستار توانایی قانونی عملی کلیه اقدامات بالینی بیمار مثل تزریق سرم / تعبیه سوند معده/ تغذیه لوله ای معده / تعبیه سوند ادراری / تزریق انواع دارو ها و آنتی بیوتیک ها را پس از دستور کتبی یا شفاهی پزشک را دارد .

متاسفانه برخی شرکت ها کسانی را به نام پرستار بر بالین بیمار اعزام میکنند که از نظر علمی و قانونی پرستار نبوده و تجربتا دوره های کمک پرستاری را گزرانده اند که با توجه به حساس بون امر درمان منجر به خسارات شدید جانی و مالی خواهد شد . توصیه میشود حتما قبل از انجام خدمات پرستاری مدرک شناسایی معتبر پرستار را چک کنید .

تیم سیمرغ طب به عنوان حرفه ای ترین تیم پرستار خصوصی ایران به معنای واقعی " پرستار " را بر بالین بیمار اعزام میکند

با تیم پرستار ویژه 24 ساعته سیمرغ طب شما میتوانید ICU  را به منزل ببرید و در کنار خانواده و بدون عفونت های بیمارستانی و هزینه های کمتر بیمار خود را درمان یا به ادامه درمان بیمارتان بپردازید .پرستاران سیمرغ طب 24 ساعته ر بالین یمار شما هستند و زیر نظر سوپروایزر پرستاری سیمرغ طب و زیر نظر پزشک تیم بیمار شسما را مدیریت و خدمات توانبخشی را انجام میدهند .