خدمات پرستار

خدمات پرستاری

گروهی از پرستاران مجرب و دوه دیده جهت پرستای از بیماران منزل و بستری در بخش های عادی بیمارستان

پرستار کسی هست که دارای حداقل تحصیلات لیسانس در رشته پرستای بوده و با توجه به گزراندن دوره های تئوری و بالینی مراقبت و پرستاری از بیمار را بر عهده میگیرد . یک پرستار توانایی قانونی عملی کلیه اقدامات بالینی بیمار مثل تزریق سرم / تعبیه سوند معده/ تغذیه لوله ای معده / تعبیه سوند ادراری / تزریق انواع دارو ها و آنتی بیوتیک ها را پس از دستور کتبی یا شفاهی پزشک را دارد .

متاسفانه برخی شرکت ها کسانی را به نام پرستار بر بالین بیمار اعزام میکنند که از نظر علمی و قانونی پرستار نبوده و تجربتا دوره های کمک پرستاری را گزرانده اند که با توجه به حساس بون امر درمان منجر به خسارات شدید جانی و مالی خواهد شد . توصیه میشود حتما قبل از انجام خدمات پرستاری مدرک شناسایی معتبر پرستار را چک کنید .

تیم سیمرغ طب به عنوان حرفه ای ترین تیم پرستار خصوصی ایران به معنای واقعی " پرستار " را بر بالین بیمار اعزام میکند

با تیم پرستار ویژه 24 ساعته سیمرغ طب شما میتوانید ICU  را به منزل ببرید و در کنار خانواده و بدون عفونت های بیمارستانی و هزینه های کمتر بیمار خود را درمان یا به ادامه درمان بیمارتان بپردازید .پرستاران سیمرغ طب 24 ساعته ر بالین یمار شما هستند و زیر نظر سوپروایزر پرستاری سیمرغ طب و زیر نظر پزشک تیم بیمار شسما را مدیریت و خدمات توانبخشی را انجام میدهند .

پرسش و پاسخ

همه چیز در مورد پگ

از قسمت پرسش و پاسخ زیر یا از طریق پیام رسان های موجود با شماره 09120059441 میتوانید سوالات خودرا مطرح کنین

سیمرغ طب حس خوب سلامتی برای همه                                    

نظرات کاربران
ارسال نظر
امتیاز بدهید
به اين صفحه امتیاز بدهید